Je mi ctí být takto veřejně vyhlášena královnou české detektivky. Děkuji nakladatelství Albatrosmedia za plakátovou kampaň v pražském metru :-) A další dobrá zpráva: několik dnů po vydání už byla knížka Zmizela v mlze ze skladu nakladatele rozebraná. Právě vychází dotisk!

Děkuju své tradiční "detektivní" kmotřičce Báře Nesvadbové a herečce Kristýně Kociánové, že se mnou pokřtily moji novou detektivku Zmizela v mlze. Nechybí v ní český detektiv Josef Bergman, kterého na daleký sever přivede chuť rybařit… ale připlete se jako svědek k případu vraždy mladé ženy. A protože do Norska se jezdí lovit lososi, na křtu se připíjelo oranžovým aperolem, jedly se lososové jednohubky a přítomní si mohli dokonce i zarybařit :-) Nádherným kmotřičkám i všem přítomným děkuju!

Hotovo! Včera odešla do tiskárny moje žhavá novinka: detektivka Zmizela v mlze. Pátý příběh detektiva Josefa Bergmana se odehrává v severním Norsku, kam se ráda vracím (víc v sekci Blog). Knížka vyjde 17. srpna, takže kdo se chystá koncem léta na dovolenou, ještě si ji stihne koupit s sebou :-)

UKÁZKA:

Nová audiokniha je na světě! Moji prvotinu Kroky vraha opět namluvila herečka Karistýna Kociánová, stejně jako předloni vydaný Ostrov šedých mnichů. Raději čtete, ale Kroky vraha v knižní podobě nemůžete nikde sehnat? Mám dobrou zprávu: chystá se nové vydání! V nejbližší době by měly být Kroky vraha opět běžně k dostání i v tištěné verzi :-)

Za poslední rok mi přišla spousta e-mailů od čtenářů, kteří nemohli sehnat zcela vyprodanou Zlodějku příběhů a ptali se, kdy znovu vyjde. Takže dobrá zpráva: Nová Zlodějka už se prodává!

Ať se Vám líbí :-) Ukázka: