Hotovo! Včera odešla do tiskárny moje žhavá novinka: detektivka Zmizela v mlze. Pátý příběh detektiva Josefa Bergmana se odehrává v severním Norsku, kam se ráda vracím (víc v sekci Blog). Knížka vyjde 17. srpna, takže kdo se chystá koncem léta na dovolenou, ještě si ji stihne koupit s sebou :-)

UKÁZKA:

Nová audiokniha je na světě! Moji prvotinu Kroky vraha opět namluvila herečka Karistýna Kociánová, stejně jako předloni vydaný Ostrov šedých mnichů. Raději čtete, ale Kroky vraha v knižní podobě nemůžete nikde sehnat? Mám dobrou zprávu: chystá se nové vydání! V nejbližší době by měly být Kroky vraha opět běžně k dostání i v tištěné verzi :-)

Za poslední rok mi přišla spousta e-mailů od čtenářů, kteří nemohli sehnat zcela vyprodanou Zlodějku příběhů a ptali se, kdy znovu vyjde. Takže dobrá zpráva: Nová Zlodějka už se prodává!

Ať se Vám líbí :-) Ukázka:

Je mi ctí, že jsem mohla přispět do sborníku původních českých noir povídek, který si v České republice objednalo newyorské nakladatelství Akashic Books. Ve Spojených státech povídky čtrnácti českých autorů (mezi nimiž je třeba Kateřina Tučková, Miloš Urban, Petr Šabach, Petra Soukupová a další) vyjdou příští rok, v Češtině je ovšem s předstihem vydává nakladatelství Paseka už letos! Na pultech knihkupectví bude knížka Praha Noir tento týden. Těším se na ni!

 

Takhle jsme si užívaly podvečer v kavárně La Cafe Boheme v pražské Sázavské ulici. Mají tam výborné kafe, vřele doporučuju :-) A děkuju kmotřičce Andree Kerestešové, velké milovnici koček, že mě přišla podpořit a moji novou "kočičí" povídkovou sbírku vyslala do světa, a taky Kristýně Kociánové, která z knížky přečetla ukázku. Mimochodem, Kristýna namluvila moji audioknihu Ostrov šedých mnichů a právě se chystá do studia namlouvat další moji detektivku, tentokrát Kroky vraha!